• Pierwsza niedziela z bajką

Posted on 17 lipca 2012 by admin in Aktualności.

Pierwsza „Niedziela z Bajką” w Żarnowcu, która odbyła się 15 lipca br., była bardzo udana. Na wspólne oglądanie bajek, wyświetlanych z legendarnego rzutnika Ania przyszło ponad 40 dzieci w towarzystwie rodziców, dziadków i starszego rodzeństwa.

XIX wieczna sala lekcyjna „pękała w szwach”. Tego popołudnia dzieci oglądały 2 części bajki „O krasnoludkach i o sierotce Marysi” oraz część o Półpanku i Sarabandzie. Po projekcji wszyscy udali się do ogrodu, gdzie odbywały się zabawy i gry z nagrodami.

Uśmiechnięte twarze dzieci pod koniec spotkania to najlepsza odpowiedź na pytanie „jak udała się impreza?”.

Do końca wakacji takie spotkania będą odbywać się co niedzielę. Już teraz możemy zdradzić, że do żarnowieckiej kolekcji bajek doszły nowe pozycje, dlatego możecie być pewni, że nowych tytułów nie zabraknie. Zapraszamy!