• XXII Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej- Gimnazjum

Posted on 21 października 2016 by Szkoła Ludowa in Aktualności.

18 i 19 października br. w „Starej” Szkole w Żarnowcu odbyła się XXII Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej. Pierwszego dnia do konkursu przystąpili debiutanci- uczniowie pierwszych klas gimnazjalnych z Krosna, Korczyny, Przybówki, Jaszczwi, Jedlicza, Potoka, Targowisk i Krościenka Wyżnego.

dsc_7445
    Wyniki XXII Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej 18 października 2016 w kategorii gimnazjum klasa 1.

I miejsce – Anna Winiarska –  Gimnazjum w Targowiskach

II miejsce– Dagmara Urban – Gimnazjum w Przybówce

III miejsce– Katarzyna Pasieka  – Gimnazjum w Jaszczwi

Wyróżnienie: Anna Kosiek – Gimnazjum w Jedliczu, Nikoleta Biś- Gimnazjum w Krośnie, Wiktor Ostrowski – Gimnazjum w Krośnie

dsc_7452

Drugiego dnia konkursu z twórczością Pani Bronisławy Betlej zmierzyli się  uczniowie drugiej i trzeciej klasy gimnazjum ze szkół z: Jedlicza, Potoka, Jaszczwi, Krosna, Odrzykonia, Przybówki, Targowisk, Krościenka Wyżnego, Rymanowa, Miejsca Piastowego i Korczyny.

dsc_7453

Wyniki XXII Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej 19 października 2016 w kategorii gimnazjum klasa II:

miejsce I     –  Maja Szelc – Gimnazjum w Krośnie

miejsce II    – Krystian Wołczański – Gimnazjum w Rymanowie

miejsce III  – Oliwia Nowak- Gimnazjum w Krościenku Wyżnym

Wyróżnienia: Alicja Michna- Gimnazjum w Krościenku Wyżnym, Aleksandra Gałuszka- Gimnazjum w  Przybówce.

dsc_7481

Wyniki XXII Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej 19 października 2016 w kategorii gimnazjum klasa III:

miejsce I   –  Gabriela Podku l- Gimnazjum w Krośnie

miejsce I   – Aleksandra Delimata – Gimnazjum w Targowiskach

miejsce II    – Katarzyna Stachurska – Gimnazjum w Krośnie

miejsce III  –     Zuzanna Kasperkowicz – Gimnazjum w Targowiskach

dsc_7507

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i tomiki poezji autorstwa P. Bronisławy Betlej.
    Wszystkim serdecznie gratulujemy!