• Ferie w Szkole Ludowej

Posted on 5 lutego 2013 by Szkoła Ludowa in Aktualności.

Zapraszamy wszystkie dzieci, które ferie spędzają w domach na wesołą zabawę do Szkoły Ludowej w Żarnowcu.

Propozycja zajęć:

11.02.2012 (poniedziałek)  godz.11.00-13.00-„Dawne gry i zabawy” – W co bawiły   się dawniej dzieci, kiedy na świecie nie było komputerów, a nawet elektryczności. Zabierzemy Was w  magiczną podróż  świata dawnych zabaw. Przekonacie się, że przy użyciu wyobraźni, fantazji i własnej inwencji można się świetnie bawić.

14.02.201 (czwartek) godz.11.00-13.00-„Projekcja bajek ze starej klisz”- Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, duże i małe, na spotkanie ze światem bajek. Ich magiczną atmosferę poczujemy dzięki niezwykłemu urządzeniu rzutnikowi przeźroczy Ania. Sprzęt ten, rodem z minionego wieku, zabierze Was w podróż do zaczarowanej krainy. Po projekcji bajek odbędzie się konkurs plastyczny z nagrodami.

18.02.2012 (poniedziałek)  godz.11.00-13.00-„Ferie z planszówkami”- Uważasz że gry planszowe to nuda i przeżytek?  Przyjdź do Szkoły Ludowej w Żarnowcu  na „Ferie z planszówkami”. Przekonasz się, ile rozrywki mogą dostarczyć współczesne gry. W programie są także turnieje z nagrodami.

20.02.2012 (środa) godz.11.00-13.00-„Zimowy zawrót głowy”– Nie siedźcie w domach gdy śnieg za oknem – korzystajcie z okazji do dobrej zabawy na śniegu a taką gwarantujemy! Zapraszamy na gry i zabawy na śniegu. (w przypadku niesprzyjającej pogody zajęcia odbędą się w budynku szkoły)

21.02.2012 (czwartek) godz. 11.00-13.00- „Czy wy wiecie, czy nie wiecie, krasnoludki są na świecie…”-zapraszamy wszystkich do świata bajek Marii Konopnickiej. Bedą qizy, rebusy , zagadki, konkursy, a wszystko to  w bajkowym towarzystwie.

Zapraszamy!

Post Tagged with , , ,